Atbildes

Cikos notiek NFL fantāzijas atteikšanās?

Cikos notiek NFL fantāzijas atteikšanās? Atteikšanās ir spēkā visu līgas gadu no pirmās darbadienas pēc Super Bowl līdz regulārās sezonas beigām. Pirmo reizi tas darbojas pēc gaidāmajiem saraksta samazinājumiem trešdien, 1. septembrī plkst. ET.4 dienas

Cikos NFL fantāzijas futbolā notiek atteikšanās? Atteikšanās tiek apstrādāta katru dienu, sākot no plkst. 3:00 ET, izņemot pirmdienu un otrdienu, kad atteikšanās netiek apstrādāta. Ņemiet vērā: tā kā noteiktos sezonas laikos ir liels atteikumu pieprasījumu skaits, var paiet vairākas stundas, līdz tiks apstrādāti visi atteikumi visās līgās.

Cikos beidzas atteikšanās no NFL fantāzijas ESPN? Standarta atteikšanās

Kad beidzas atteikšanās periods, parasti ap plkst. 3:00 pēc ET laika, visas šī perioda prasības tiks apstrādātas, pamatojoties uz atteikšanās rīkojumu. Spēlētāji ar atteikšanos paliks uz noteiktu laiku (atteikšanās periods), kura laikā visām komandām būs iespēja iesniegt pretenzijas pret jebkuru spēlētāju.

Cikos notiek Yahoo fantāzijas atteikšanās? Spēļu laika atteikumos spēlētājiem, kuri ir atvadījušies, tiks atcelti pirmdienas vakarā plkst. 17:30 pēc Klusā okeāna laika. Nepārtraukts nozīmē, ka visi spēlētāji, kas nav iekļauti sarakstā, vienmēr ir atteikušies. Atteikšanās prasības tiek izskatītas noteiktās nedēļas dienās, ko noteicis komisārs.

Cikos notiek NFL fantāzijas atteikšanās? – Saistītie jautājumi

Kāpēc daži spēlētāji fantāzijas futbolā ir nepieņemami?

Nenolaižami spēlētāji

Lai veicinātu godīgu spēli un novērstu darbības, kas apdraud fantāzijas spēles integritāti, vietne NFL.com uztur sarakstu ar spēlētājiem, kurus var novietot uz soliņa vai izmainīt, bet kurus nevar izslēgt no saraksta. Neizlaižamo spēlētāju saraksts atrodas cilnē SPĒLĒTĀJI, un to var atspējot pielāgotajām līgām.

Kas notiek, ja fantāzijas futbolā tu pamet spēlētāju?

Tas, kas notiek, izlaižot spēlētāju no fantāzijas futbola, dažādās līgās ir atšķirīgs. Dažādām līgām ir atšķirīgi noteikumi, taču vispārīgi runājot, ir jāņem vērā atteikšanās periods. Vietne piebilst: “Noklusējuma atteikšanās periodi ilgst vienu dienu, bet pielāgotajām līgām var būt līdz pat 4 dienu atteikšanās periodi vai atteikšanās vispār nav.

Vai atteikuma vads tiek apkalpots pirmais, kas pirmais brauc?

Atteikšanās sniedz ikvienam līgas dalībniekam godīgu iespēju iegūt šo spēlētāju, nevis tikai piešķir viņam personai ar ātrāko interneta ātrumu. Atteikšanās likvidē “Kas pirmais brauc, pirmais apkalpo”. Persona ar augstāko atteikšanās prioritāti tiek piešķirta šim spēlētājam norādītajā datumā.

Kad jūs varat uzņemt spēlētājus ESPN fantāzijā?

Katru nedēļu spēlētājus NEDRĪKST pievienot vai izlaist komandas sarakstā vai apmainīt no viņu nedēļas spēles sākuma līdz nākamā punktu gūšanas perioda sākumam. Sākot ar katru otrdienu, jūsu līgā sāksies atteikšanās periods, un visi spēlētāji ir pieejami pārvietošanai, pieprasīšanai utt.

Kas ir standarta atteikšanās režīms?

Standarta: visi izlaistie spēlētāji saņem atteikumus uz laika periodu, kas norādīts parametrā Waiver Time, un, ja nav pieprasīts, viņi kļūst par brīvajiem aģentiem. Nav: spēlētāji, uz kuriem neattiecas līgas atteikšanās noteikumi, paliek brīvie aģenti visu nedēļu.

Kad varat pievienot un izlaist spēlētājus Yahoo fantāzijas futbolā?

Pievienojiet, nolaidiet vai mainiet spēlētājus līdz: Iknedēļas saraksta izmaiņas – 23:59 PT naktī pirms izvēlētās “Nedēļas saraksta” dienas. Katru dienu – šodien izmaiņas sarakstā – bez termiņa; saraksti tiek atjaunināti uzreiz pēc darījuma.

Kā atteikšanās darbojas fantāzijas basketbolā?

Atteikšanās pārskats

Ja iesniedzat atteikuma prasību un uzvarējat to, jūs tiksit pārvietots uz atteikšanās rīkojumu saraksta apakšdaļu. Spēlētāji, kuri tiek pievienoti un izlaisti mazāk nekā 24 stundu laikā, tiks iedalīti kā brīvie aģenti. Jebkurš spēlētājs, kurš iepriekš ir bijis komandas dalībnieks ilgāk par 24 stundām, vienmēr tiks iekļauts atteikumos.

Kā atteikšanās darbojas Yahoo fantāzijā?

Yahoo sporta fantāzijas futbols. Ja atteikšanās ir iespējota, visiem spēlētājiem, kuri ir izslēgti no komandas saraksta, nekavējoties tiek noteikts gaidīšanas periods no nulles līdz septiņām dienām, lai visiem menedžeriem būtu iespēja pieprasīt šos spēlētājus. Izvēlieties savai līgai vispiemērotāko atteikuma apstrādes iespēju.

Cik ilgi spēlētāji ir ieslēgti fantāzijas futbolā?

Spēlētāji paliek jūsu sarakstā līdz nākamās dienas pulksten 6:00 ET. Pēc tam tos var izgriezt vai tirgot MLB, NBA un NHL līgās. NFL līgās spēlētājiem jāpaliek jūsu sarakstā līdz nākamās otrdienas plkst. 6:00 ET.

Vai es varu atmest spēlētāju, kurš jau ir spēlējis?

Vai es drīkstu atmest spēlētāju, kurš jau spēlēja ceturtdienas vakarā, un paturēt punktus no šīs spēles? Ja viņi būtu tavā sākumsastāvā, nē. Viņiem jāpaliek jūsu komandā, jūsu sākumsastāvā, līdz šī nedēļa beigsies otrdien.

Vai rīkojums par atteikšanos ir rīkojuma projekts?

Pēc melnraksta atteikšanās rīkojumam pēc noklusējuma tiek mainīts pasūtījuma projekts. Tātad, ja jums ir pirmā izvēle draftā, jums būs pēdējā atteikšanās prioritāte. Ja jūsu līgai ir atteikšanās sistēma, kas netiek atiestatīta katru nedēļu, tas būs atbrīvojuma rīkojums pēc 1. nedēļas.

Kad jūs varat uzņemt spēlētājus NFL fantāzijas futbolā?

Pēc bloķēšanas spēlētājus nedrīkst pārvietot līdz otrdienas plkst. 3:00 ET. Tobrīd īpašnieki var sākt veikt izmaiņas nākamajai fantāzijas sacensību nedēļai, taču nedrīkst mainīt savu sarakstu, kurā tikko noslēdzas. Jūs izlemjat, kuri spēlētāji startēs katrā spēļu nedēļā.

Kā darbojas atteikšanās prasības?

Ja spēlētājs ir atteicies, jebkura komanda var izvirzīt viņam "pretenziju", ja tā vēlas pievienot viņu savam 53 spēlētāju sarakstam. Komanda ar augstāko atteikšanās vadu prioritāti iegūst tos, un tai ir jāveic atbilstoša kustība, lai viņu iekļautu savā 53 cilvēku sarakstā.

Kā darbojas izsoles atteikuma vads?

FAAB solīšana nodrošina jums budžetu sezonas laikā brīvajiem aģentiem un izmanto aklo solīšanas procesu, lai katru nedēļu atlasītu cilvēkus, kas nav brīvi aģenti. Augstāko solītājs katram spēlētājam uzvar pretenzijā!

Ko nozīmē nepārtraukta atteikšanās?

Nepārtraukta atteikšanās nozīmē, ka nav bezmaksas aģentūras, un jūsu līgas atteikšanās tiek dzēsta katru dienu noteiktā laikā, lai ikvienam būtu iespēja uzzināt jaunumus un pieņemt lēmumus par to, kuru izvēlēties no pieejamā spēlētāju pulka.

Kas ir atteikšanās prioritāte?

Paldies, ka sazinājāties ar NFL Digital Care saistībā ar Fantasy atteikšanās prioritāti izslēgšanas spēlēs. Fantāzijas izslēgšanas spēļu laikā atteikšanās prioritāte tiek iestatīta mainīgā secībā, un veiksmīgas pretenzijas pārceļ lietotājus uz "rindas aizmuguri". Atteikšanās prioritāte otrdienās vairs netiek atiestatīta apgrieztā kopvērtējuma secībā.

Vai varat uzņemt spēlētājus fantāzijas futbola izslēgšanas spēlēs?

Daudzas līgas pēdējie tirdzniecības termiņi ir šīs nedēļas laikā, un tā varētu būt jūsu pēdējā iespēja patiešām nostiprināt savu sarakstu dalībai čempionātā. Varat arī mēģināt izvēlēties brīvo aģentu spēlētājus, kuri, jūsuprāt, vēlēsies jūsu pretiniekam, lai novērstu, ka viņi savā sastāvā aizpildītu robus, kas var rasties izslēgšanas spēļu laikā.

Kā iegūt augstāku atteikšanās prioritāti?

Sezonas sākumā atteikšanās prioritāte ir apgriezta pasūtījuma projektam. Tātad izvēlei #1 ir #10 prioritāte, #10 izvēlei ir #1 prioritāte un tā tālāk. Tātad tas, kuram ir augstākā prioritāte, saņem spēlētāju. Tādējādi, ja 2. un 3. prioritāte izvirza prasību pret spēlētāju, 2. prioritāte saņem viņu.

Vai varat mainīt atteikšanās iestatījumus pēc melnraksta?

Līgas menedžerim (LM) ir iespēja mainīt atteikšanās iestatījumus un sezonas laikā atļauto spēlētāju parakstīšanu. Spēlētāji, kas pievienoti, izmantojot tirdzniecību, netiek ieskaitīti nekādos komandas iegūšanas limitos. PIEZĪME: šo iestatījumu nevar mainīt pēc līgas drafta.

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai iegūtu fantāzijas basketbola spēlētāju?

Jūs vienmēr varat izskatīt visas neapstiprinātās pielāgotās ikdienas atteikšanās prasības, iestatot savu konkrēto dienu uz FA. Tas var ilgt līdz 10–15 minūtēm, taču jūsu atteikšanās tiks apstrādāta un pēc tam tiks parādīta jūsu līgas tērzēšanā. Jūs nevarat piespiedu kārtā iesniegt pretenzijas spēlētājiem, kuri ir atteikušies no izkrišanas.

Kad es varu izlaist spēlētāju fantāzijas basketbolā?

Izmantojot ikdienas rītdienu, jūs varat nomest un apmainīt šodien spēlējošo spēlētāju jebkurā laikā, pat spēles laikā vai pēc tās. Izkritušā spēlētāja statistika tiks ieskaitīta šodien, un jūs saņemsiet pievienoto spēlētāju tikai rītdien.